+48 502 632 712 | molii.odrii@gmail.com

+48 502 632 712 | molii.odrii@gmail.com

Illustration
Illustration

O mnie

Nazywam się Kasia Urbańska i jestem mamą 5 dzieci. Kocham góry i morze, uwielbiam biegać, pływać, jeździć na szosie i nałogowo staję na głowie w swojej praktyce jogi. Potrzebuję tego, żeby nie zwariować, bo życie z dziećmi to nieustająca przygoda, która balansuje na krawędzi euforii i rozpaczy.
Chusta pojawiła się u mnie przypadkiem i w cudowny sposób pomogła pogodzić opiekę nad dziećmi z wykonywaniem domowych czynności. Ten kawał „szmaty” nie tylko uwolnił moje ręce i odciążył kręgosłup, ale dzięki niemu nie musiałam rezygnować z wypraw w ukochane góry, a podróżowanie bez konieczności brania wózka stało się logistycznie prostsze. Chusta dała mi i moim dzieciom coś jeszcze, coś bardzo ważnego – możliwość zaspokajania potrzeby bliskości i budowania więzi. Zakochałam się w chustonoszeniu i postanowiłam tą miłością dzielić się z innymi Rodzicami. Zaprowadziło mnie to do szkoły noszenia ClauWi®, w której ukończyłam kurs podstawowy, a następnie zaawansowany, napisałam pracę certyfikacyjną i w ten oto sposób zostałam Certyfikowanym Doradcą Noszenia ClauWi® po kursie zaawansowanym (numer certyfikatu 64). Na kursie zaawansowanym zdobyłam wiedzę, dzięki której potrafię dostosować wiązania do problemów zdrowotnych dzieci, takich jak wcześniactwo, zespół Downa, tracheotomia, stomia, mukowiscydoza, problemy z napięciem mięśniowym i wiem jak zamotać dziecko z założoną sondą pokarmową, czy wymagające stałego monitorowania. Potrafię także dobrać wiązanie rodzicowi, który ma problem z dyskopatią, zwyrodnieniami i innymi dolegliwościami związanymi z ruchem.

Swoją wiedzę na temat wspomagania rozwoju dzieci systematycznie pogłębiam biorąc udział w wielu warsztatach, kursach i szkoleniach. Każda forma dokształcania otwiera przede mną kolejne drzwi do wiedzy pozwalającej doradzić rodzicom, w jaki sposób wspierać rozwój dziecka i nawiązywać z nim więź.
Ukończone przeze mnie kursy:
• Instruktor Masażu Shantala i Shantala Body Touch;
• Pielęgnacja Neurorozwojowa i rozwój dziecka w 1 roku życia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego szkolenie podstawowe;
• Pielęgnacja Neurorozwojowa i rozwój dziecka w 1 roku życia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego warsztaty rozwijające;
• Trener I stopnia Sensoplastyka®

Mogę zapewnić, że lista z biegiem czasu mocno się wydłuży, ponieważ już mam w planach udział w kolejnych, różnorodnych formach samodoskonalenia.

Certyfikaty

Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image

Social