+48 502 632 712 | molii.odrii@gmail.com

+48 502 632 712 | molii.odrii@gmail.com

Masaż

Masaż dla osób dorosłych

Masaż Shantala Body Touch jest rodzajem masażu relaksacyjnego. Jest bardzo łatwy do nauczenia się, a zarazem daje bardzo duże korzyści. Zaleca się wykonywać go członkom własnej rodziny – żonie, mężowi, a także starszym dzieciom. Ze względu na działanie odprężające i redukujące stres masaż Shantala Body Touch jest polecany dla kobiet w ciąży – najlepiej, aby był wykonywany przez ojca dziecka, lub inną bliską osobę. Cechą charakterystyczną masażu Shantala Body Touch jest brak konieczności zdjęcia ubrania przez osobę poddaną masażowi, w związku z czym może on być wykonany u osób które czują dyskomfort przy innych masażach – ze względu na przekraczanie ich osobistej sfery bezpieczeństwa.

Przygotowanie do spotkania:
Do masażu będzie potrzebna oliwka lub olejek, ręcznik oraz miejsce, w którym rodzic będzie mógł wygodnie usiąść z wyprostowanymi nogami. Może to być np. łóżko z oparciem, rozłożony tapczan lub podłoga. Masowane dziecko jest rozebrane, więc warto wcześniej zadbać o odpowiednią temperaturę pomieszczenia. Kurs masażu obejmuje 2 spotkania, na których kolejno masujemy poszczególne części ciała dziecka oraz omawiamy pielęgnację malucha, prawidłowe podnoszenie, układanie dziecka, ubieranie. W trakcie kursu istnieje możliwość nauczenia także rodziców wykonywania u siebie nawzajem masażu relaksacyjnego dla dorosłych Shantala Body Touch.

Możliwe też są warsztaty grupowe kilku mam.

Cennik
Koszt od 150 zł do 300 zł w zależności od długości i ilości spotkań + koszty dojazdu (2,0 zł za każdy kilometr w jedną stronę, liczone z Opola).
Przed konsultacjami będę prosiła o odpowiedź na kilka pytań, dotyczących stanu zdrowia dziecka.
Ta wiedza jest mi potrzebna, aby jak najlepiej przygotować się do spotkania. Nie przechowuję danych.

Social