+48 502 632 712 | molii.odrii@gmail.com

+48 502 632 712 | molii.odrii@gmail.com

Mariposa


Illustration

O mnie

Nazywam się Kasia Urbańska i jestem mamą 5 dzieci. Kocham góry i morze, uwielbiam biegać, pływać, jeździć na szosie i nałogowo staję na głowie w swojej praktyce jogi. Potrzebuję tego, żeby nie zwariować, bo życie z dziećmi to nieustająca przygoda, która balansuje na krawędzi euforii i rozpaczy.
Chusta pojawiła się u mnie przypadkiem i w cudowny sposób pomogła pogodzić opiekę nad dziećmi z wykonywaniem domowych czynności. Ten kawał „szmaty” nie tylko uwolnił moje ręce i odciążył kręgosłup, ale dzięki niemu nie musiałam rezygnować z wypraw w ukochane góry, a podróżowanie bez konieczności brania wózka stało się logistycznie prostsze. Chusta dała mi i moim dzieciom coś jeszcze, coś bardzo ważnego – możliwość zaspokajania potrzeby bliskości i budowania więzi. Zakochałam się w chustonoszeniu i postanowiłam tą miłością dzielić się z innymi Rodzicami.

Chustospotkania

Co tydzień w środy organizuję bezpłatne spotkania z rodzicami, na których młodzi rodzice oraz pary oczekujące dziecka mogą zgłębiać temat noszenia dzieci, a obecnie noszący rodzice spotkać się w gronie innych noszących, liczyć na korekcję ich wiązania, wypić kawę, poplotkować i wymienić się doświadczeniem.

Galeria

Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image